Human Hair Extensions hair extensions for men paula young wigs cheap human hair wigs wigs for white women best human hair extensions Wigs for black women short wigs for black women Wigs for women
hair extensions for men women's wigs human hair wigs real hair wig wig types christie brinkley hair extensions cap wigs wigs for men lacefront wigs best wigs ken paves wigs hair extensions for men human hair wigs for black women human hair wigs for white women cheap human hair wigs best human hair extensions real human hair extensions cheap human hair extensions full lace human hair wigs clip on hair wigs
zskolczyglowy - Kadra

 Szkoła Podstawowa w Kołczygłowach

Przydatne linki

 

 

 

Zrealizowane Projekty

Podziękowania

Nazwisko Imię Nauczany przedmiot
Bemowska-Kowalczyk Andżelika edukacja wczesnoszkolna (oraz przedszkolna)
Bojkowska Anna język angielski (język polski)
Bronk Beata wczes.wsp. (pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną z terapią pedagogiczną)
Burek Zbigniew historia, wiedza o społeczeństwie
Chwarzyńska Joanna edukacja wczesnoszkolna
Dawidowska Joanna p.o. Dyrektor Szkoły, pedagog
Dzięcielska Violetta język polski
     
     
Gospodarczyk Mariola język polski (edukacja wczesnoszkolna)
Hanasko Ewa edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna (oraz przedszkolna, przyroda)
Hinc Katarzyna wsp.na. (edukacja wczesnoszkolna)
     
Jaroszyńska Grażyna zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne
Jędruszak-Pokora Ilona logopedia
Kalinowska Joanna wychowanie fizyczne
Kalinowski Artur wychowanie fizyczne
Kazubska Agnieszka edukacja przedszkolna (oraz wczesnoszkolna)
Kirdzik Daniel wsp.na. (edukacja wczesna, gimnastyka korekcyja)
Kosiedowska Irena przyroda (geografia)
Kosiedowski Teodor religia, muzyka, zajęcia artystyczne - muzyka
     
Krzyważnia Adam fizyka, informatyka
     
Leśniańska Małgorzata biologia, język kaszubski (edukacja wczesnoszkolna)
Maj Katarzyna matematyka
Momot Anna wsp.na. (edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna)
Nierzalewska Magdalena geografia, przyroda 
Olczak Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
Pelowska Karolina pedagog
Piechowska Bożena matematyka
Pietrzak Jolanta religia, wychowanie do życia w rodzinie
Płotka Aneta matematyka, informatyka
     
Przytarski Andrzej historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
Reczka Beata j. niemiecki
Roda Jolanta wsp.na. (edukacja wczesnoszkolna i przedszk., język kaszubski)
Rudnik Agnieszka wsp.na. (edukacja wczesnoszkolna, przedszkolna)
Szreder Elżbieta edukacja wczesnoszkolna, język kaszubski
Świderska Grażyna przyroda, chemia
Tokarska Weronika logopedia
Ulrych Katarzyna logopedia, wsp.na. (edukacja wczesnoszkolna)
Witek Tomasz wychowanie fizyczne
Wnuk-Lipińska Bernadeta język angielski, język niemiecki
Woźniak Łozyk Róża edukacja wczesnoszkolna, wsp.na.
Zaborowska Ewa plastyka, zajęcia artystyczne - plastyka, informatyka, zajęcia komputerowe
Zaborowski Piotr matematyka, informatyka, zajęcia komputerowe
Zaręba Beata logopedia (edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna)
Zielińska Joanna bibliotekarz (wychowanie przedszkolne)
Żmuda Trzebiatowska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna